Wszystkie produkty
-
Okrągła rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Profil stalowy kątowy
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Arkusz ze stopu aluminium
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Miedziana rura rurowa
-
Płyta ze stopu miedzi
-
Rolka taśmy miedzianej
-
Folia ze stopu aluminium
-
blacha biała
-
Inne stopy metali
-
Prostokątna stalowa rura
Osoba kontaktowa :
Rose
słowa kluczowe [ stainless steel round tube ] mecz 85 produkty.
Dostawcy rur okrągłych ze stali nierdzewnej SS 316L 304 bez szwu
| Podanie: | Chemia, system rurociągów wodnych, żywność, przemysł, transport ścieków naftowych i gazowych |
|---|---|
| Standard: | ASTM,AISI,GB,EN,DIN |
| Rodzaj: | Bezszwowe, spawane, sanitarne okrągłe rury ze stali nierdzewnej, bezszwowe i spawane |
Lustrzana spawana rura ze stali nierdzewnej PH 15 - 5pH 17 - 4 Ph 17 - 7pH 6mm 310S
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Niestandardowa okrągła rura ze stali nierdzewnej bez stopu 304N 2B 410
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 204C2, 425M, 409L, 420J2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| Długość: | Zwyczaj |
Non Alloy 2B Okrągła rura ze stali nierdzewnej 310S Mill Edge/Slit Edge
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowy |
| Technika: | Walcowane na zimno |
201 304 316 Rura Inox Bezszwowa / Spawana Rura okrągła ze stali nierdzewnej
| Gatunek materiału:: | Seria 200/300/400/900 |
|---|---|
| Rodzaj:: | bezszwowa i spawalnicza rura / rura |
| Powierzchnia:: | 2B, 2D, NR 4, NR 8, BA, HL |
ASTM SS201 Okrągła rura ze stali nierdzewnej o średnicy 500 mm, spawana, o grubości 2 mm
| Średnica zewnętrzna: | 10-1000 mm lub jako wymagania klienta |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-100 mm lub jako wymagania klienta |
| Długość: | 3000-12000 mm lub jako wymagania |
Okrągła rura ze stali nierdzewnej o niestandardowej długości z krawędzią młyńską / krawędzią szczelinową
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Rury okrągłe bez szwu ze stali nierdzewnej 10mm 15mm 20mm 22mm 25mm 430 308 309 310s 317l
| Gatunek stali: | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane, bezszwowe, płynne gazy naftowe, bezszwowe i spawane, walcowane na gorąco / walcowane na zim |
| Typ linii spawalniczej: | ERW, bezszwowe, spawane spiralnie, EFW, zgrzewane/bezszwowe |
330 347 347h 410 409 430 446 Rura okrągła ze stali nierdzewnej Ss 304 Rura okrągła
| Aplikacja: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, budowa maszyn, rura wydechowa |
|---|---|
| Gatunek stali: | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj: | Spawane, bezszwowe, płynne gazy naftowe, bezszwowe i spawane, walcowane na gorąco / walcowane na zim |
304l 310 202 310 904l Rura okrągła ze stali nierdzewnej 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm
| Nazwa: | 304l 310 202 310 904l Rura okrągła ze stali nierdzewnej 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Rura ze stali nierdzewnej 310 |
| Grubość: | 0,05 mm-100 mm |

