Wszystkie produkty
-
Okrągła rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Profil stalowy kątowy
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Arkusz ze stopu aluminium
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Miedziana rura rurowa
-
Płyta ze stopu miedzi
-
Rolka taśmy miedzianej
-
Folia ze stopu aluminium
-
blacha biała
-
Inne stopy metali
-
Prostokątna stalowa rura
Osoba kontaktowa :
Rose
słowa kluczowe [ stainless steel round tube ] mecz 85 produkty.
Astm A269 304 Bezszwowa rura okrągła ze stali nierdzewnej 400mm 500mm 316 Ss Bezszwowa rura Ss 410
| Aplikacja: | Chemiczny, wodociągowy, spożywczy, przemysłowy, gazowy i ściekowy transport |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Rodzaj: | Bezszwowe, spawane, sanitarne okrągłe rury ze stali nierdzewnej, bezszwowe i spawane |
Rury spawane ze stali nierdzewnej 150 mm 304 z rurami gwintowanymi / męskimi / żeńskimi
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Rura spawana ze stali nierdzewnej SS 316 ASTM A554 304 201
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS 316L
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Rurka kapilarna ze stali nierdzewnej 2 mm 304 Mała rura bezszwowa Ss 316l
| standard:: | GB |
|---|---|
| Rodzaj:: | Rury ze stali nierdzewnej |
| Aplikacja: | instalacja gazowa wewnętrzna/zewnętrzna |
Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS 316L
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Kwadratowe rury metalowe ze stali nierdzewnej AISI ERW TP316L 316Ti
| Standard: | AISI, ASTM, ASME, DIN, JIS, EN |
|---|---|
| Gatunek stali: | TP304L, TP304, TP316, TP316L, 316Ti |
| Kształt przekroju: | okrągły |
7/16 "7/8" 9/16 "Rura okrągła ze stali nierdzewnej do gazu ziemnego A312 Ss Rura okrągła
| gatunek: | 200/300/400/900seria,201,304,202,316.430 |
|---|---|
| Skończyć: | linia włosów, pędzel polski, 240 #, lustro ETC, 800 # |
| Pakiet: | Opakowanie promocyjne lub jako wymaganie klienta, PAKOWANE PLASTIKOWYM RĘKAWEM + ŻELAZO OBUDOWĄ, opa |
Rury spawane ze stali nierdzewnej ocynkowanej dla budownictwa z tolerancją ± 1%.
| Zastosowanie: | Budownictwo/budownictwo/przemysł |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowe-ERW |
.020 ".062" .080" Okrągłe rury ze stali nierdzewnej spawane sanitarne Sch 160 Sch 80
| Średnica zewnętrzna: | 10-1000 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-100 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Długość: | 3000-12000 mm lub jako wymagania |

