Wszystkie produkty
-
Okrągła rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Profil stalowy kątowy
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Arkusz ze stopu aluminium
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Miedziana rura rurowa
-
Płyta ze stopu miedzi
-
Rolka taśmy miedzianej
-
Folia ze stopu aluminium
-
blacha biała
-
Inne stopy metali
-
Prostokątna stalowa rura
Osoba kontaktowa :
Rose
słowa kluczowe [ stainless steel round pipe ] mecz 86 produkty.
Rura okrągła walcowana na zimno ze stali nierdzewnej Długość niestandardowa 420J2
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Tolerancja: | ±1% |
Spawana rura ze stali nierdzewnej 316Ti do okrągłego kształtu konstrukcji
| Stopień: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
3-calowa rura bez szwu ze stali nierdzewnej 304 Spawana rura okrągła SS 304
| Podanie: | Chemia, system rurociągów wodnych, żywność, przemysł, transport ścieków naftowych i gazowych |
|---|---|
| Standard: | ASTM,AISI,GB,EN,DIN |
| Rodzaj: | Bezszwowe, spawane, sanitarne okrągłe rury ze stali nierdzewnej, bezszwowe i spawane |
Bezszwowa cylindryczna rura ze stali nierdzewnej 8K Okrągły kształt ± 1% Tolerancja
| Stop lub nie: | Niestopowe |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowy |
| Tolerancja: | ±1% |
316 304l 304 Dostawcy rur okrągłych ze stali nierdzewnej 309 Rura Ss 202 316
| Nazwa: | 316 304l 304 Dostawcy rur okrągłych ze stali nierdzewnej 309 Rura Ss 202 316 |
|---|---|
| Rodzaj: | rura stalowa 316 |
| Uszczelka: | Standardowe opakowanie eksportowe |
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 904l w Europie A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s
| Nazwa: | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 904l w Europie A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s |
|---|---|
| Rodzaj: | rura bez szwu ze stali nierdzewnej w europie |
| Rozmiar: | Średnica zewnętrzna: 21,3 mm-660 mm, zgodnie z wymaganiami klienta |
ASME Okrągła spawana rura ze stali nierdzewnej bez stopu TP316L
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowe-ERW |
7/16 "7/8" 9/16 "Rura okrągła ze stali nierdzewnej do gazu ziemnego A312 Ss Rura okrągła
| gatunek: | 200/300/400/900seria,201,304,202,316.430 |
|---|---|
| Skończyć: | linia włosów, pędzel polski, 240 #, lustro ETC, 800 # |
| Pakiet: | Opakowanie promocyjne lub jako wymaganie klienta, PAKOWANE PLASTIKOWYM RĘKAWEM + ŻELAZO OBUDOWĄ, opa |
330 347 347h 410 409 430 446 Rura okrągła ze stali nierdzewnej Ss 304 Rura okrągła
| Aplikacja: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, budowa maszyn, rura wydechowa |
|---|---|
| Gatunek stali: | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj: | Spawane, bezszwowe, płynne gazy naftowe, bezszwowe i spawane, walcowane na gorąco / walcowane na zim |
.020 ".062" .080" Okrągłe rury ze stali nierdzewnej spawane sanitarne Sch 160 Sch 80
| Średnica zewnętrzna: | 10-1000 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-100 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Długość: | 3000-12000 mm lub jako wymagania |

