Wszystkie produkty
-
Okrągła rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Profil stalowy kątowy
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Arkusz ze stopu aluminium
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Miedziana rura rurowa
-
Płyta ze stopu miedzi
-
Rolka taśmy miedzianej
-
Folia ze stopu aluminium
-
blacha biała
-
Inne stopy metali
-
Prostokątna stalowa rura
Osoba kontaktowa :
Rose
słowa kluczowe [ stainless steel round pipe ] mecz 86 produkty.
Okrągła rura kapilarna ze stali nierdzewnej o średnicy zewnętrznej 10 mm Rura ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | 304l 310 202 310 904l Okrągła rura ze stali nierdzewnej 50 mm 60 mm 65 mm 70 mm 75 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Rura ze stali nierdzewnej 310 |
| Grubość: | 0,05 mm-100 mm |
Okrągła rura ze stali nierdzewnej 370 2B Wykończenie powierzchni BA HL Krawędź szczelinowa
| Powierzchnia wykończona: | BA,2B,NR 4,4K,HL,8K / NR 1 |
|---|---|
| Kształt: | okrągły |
| Długość: | Zwyczaj |
316ti 316l Okrągłe rury ze stali nierdzewnej Dostawcy Rury bez szwu Ss
| Aplikacja: | Chemiczny, wodociągowy, spożywczy, przemysłowy, gazowy i ściekowy transport |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Rodzaj: | Bezszwowe, spawane, sanitarne okrągłe rury ze stali nierdzewnej, bezszwowe i spawane |
Dostawcy rur okrągłych ze stali nierdzewnej SS 316L 304 bez szwu
| Podanie: | Chemia, system rurociągów wodnych, żywność, przemysł, transport ścieków naftowych i gazowych |
|---|---|
| Standard: | ASTM,AISI,GB,EN,DIN |
| Rodzaj: | Bezszwowe, spawane, sanitarne okrągłe rury ze stali nierdzewnej, bezszwowe i spawane |
102mm 108mm okrągła rura ze stali nierdzewnej 316 polerowana rura bez szwu
| Nazwa: | 2-calowa rura ze stali nierdzewnej 316 Polerowana rura 316ti Astm A213 Tp316l Ss Okrągła rura |
|---|---|
| Rodzaj: | Rury ze stali nierdzewnej 316 polerowanej |
| Gatunek: | (TP) 201,202,304,304L, 316L, 317L, 321,310s, 254mso, 904L (spawane), 2205,625 itp |
Niestandardowa okrągła rura ze stali nierdzewnej bez stopu 304N 2B 410
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 204C2, 425M, 409L, 420J2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| Długość: | Zwyczaj |
Non Alloy 2B Okrągła rura ze stali nierdzewnej 310S Mill Edge/Slit Edge
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowy |
| Technika: | Walcowane na zimno |
201 304 316 Rura Inox Bezszwowa / Spawana Rura okrągła ze stali nierdzewnej
| Gatunek materiału:: | Seria 200/300/400/900 |
|---|---|
| Rodzaj:: | bezszwowa i spawalnicza rura / rura |
| Powierzchnia:: | 2B, 2D, NR 4, NR 8, BA, HL |
ASTM SS201 Okrągła rura ze stali nierdzewnej o średnicy 500 mm, spawana, o grubości 2 mm
| Średnica zewnętrzna: | 10-1000 mm lub jako wymagania klienta |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-100 mm lub jako wymagania klienta |
| Długość: | 3000-12000 mm lub jako wymagania |
Okrągła rura ze stali nierdzewnej o niestandardowej długości z krawędzią młyńską / krawędzią szczelinową
| Technika: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

