Wszystkie produkty
-
Okrągła rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura stalowa
-
Blacha ze stali nierdzewnej
-
Profil stalowy kątowy
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Arkusz ze stopu aluminium
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Blacha ze stali ocynkowanej
-
Miedziana rura rurowa
-
Płyta ze stopu miedzi
-
Rolka taśmy miedzianej
-
Folia ze stopu aluminium
-
blacha biała
-
Inne stopy metali
-
Prostokątna stalowa rura
Osoba kontaktowa :
Rose
słowa kluczowe [ stainless steel round pipe ] mecz 86 produkty.
Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS 316L
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Sch 10 Spawanie rur wydechowych ze stali nierdzewnej Rury bez szwu Ss Dostawcy 316L
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |
Zastosowanie przemysłowe cylindryczna rura okrągła ze stali nierdzewnej bez szwu
| Długość: | Zwyczaj |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno |
| Powierzchnia wykończona: | BA,2B,NR 4,4K,HL,8K / NR 1 |
Bezszwowa cylindryczna rura ze stali nierdzewnej walcowana na zimno z krawędzią młyńską / krawędzią szczelinową
| Długość: | Zwyczaj |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 204C2, 425M, 409L, 420J2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
Spawana okrągła rura ze stali nierdzewnej bez stopu TP304 z tolerancją ± 1%.
| Rodzaj linii spawalniczej: | Bezszwowe-ERW |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Zastosowanie: | Budownictwo/budownictwo/przemysł |
316 316L okrągły owalny tłumik spawalniczy ze stali nierdzewnej do wydechu motocykla
| Gatunek stali: | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawany, bez szwu, skroplony gaz ropopochodny, bez szwu i spawany, walcowany na gorąco / walcowany n |
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
Rurka kapilarna ze stali nierdzewnej 2 mm 304 Mała rura bezszwowa Ss 316l
| standard:: | GB |
|---|---|
| Rodzaj:: | Rury ze stali nierdzewnej |
| Aplikacja: | instalacja gazowa wewnętrzna/zewnętrzna |
304 Harmonogram rur bez szwu ze stali nierdzewnej 40 Astm A269 Tp304l Tp316l
| Materiałowe: | GB,JIS,DIN,ASTM |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | :6.0-260mm |
| Grubość ściany :: | 1,0-10,0 mm |
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 304L 316 316L 310S 321
| Gatunek stali:: | Seria 300, 316L, 316, 321, 304, 304L |
|---|---|
| Aplikacja:: | Chemia, energia elektryczna, kocioł |
| Materiał(1): | 409 dupleks, 2205, S31803 itp |
A312 Duplex Spawana rura ze stali nierdzewnej A213 A269 304L 316L 904L S31803 2205 2507
| Nazwa: | Sch 10 Spawanie Rury wydechowe ze stali nierdzewnej Bezszwowe rury SS Dostawcy 316L |
|---|---|
| Typ: | rury bezszwowe i spawane |
| Wykończenie powierzchni: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BA, Lustro. |

